Islandia – tanie wycieczki

W jaki sposób można udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?

Przyjęło się w naszym kraju, lecz w innych naturalnie także, iż rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co zatem może zrobić mąż, który chciałby spędzić ze swoją małżonką rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić dużo interesujących alternatyw, ale jeśli chcielibyśmy sprawić wielką niespodziankę, bardzo dobrym pomysłem jest choćby wycieczka zagraniczna. Zasadniczo jest bardzo dużo pięknych miast w Europie – Londyn, Porto, Rzym, Dubrownik bądź choćby Amsterdam.

Bardzo popularnym środkiem transportowym są z pewnością samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Może tego typu linie nie mogą zapewnić dla nas wygody, szczególnie mowa o nogach, ale jeżeli w samą porę zarezerwujemy bilety, bardzo prawdopodobne, że za 4 bilety zapłacimy około 200-300 zł. Można sporo taniej, można także drożej – zależy od terminu i kierunku. Zwróćmy uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Na przykład warszawskie Okęcie jest zlokalizowane dosyć niedaleko centrum, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, że transport na i z lotniska jest tani. Jednakże już w przypadku takiego Paryża mówimy o większych odległościach i kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma bardzo dużo zalet, lecz być może byłoby warto zaznajomić się dokładniej z ofertami biur podróży jakich dużo funkcjonuje w polskich miastach? Jeżeli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania okazji turystycznych, znaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące duże oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, że gdy bierzemy wolne na podróż, zaczynami przygotowania, nie wiemy gdzie pojedziemy. Chociaż zapewne dla wielu ludzi takowa niespodzianka to duża frajda. Możemy być pewni jednego – o rocznicy własnego ślubu absolutnie nigdy nie powinniśmy zapominać!

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s