Koła czasu – Chylinska: Heavy meta

Legendy polskiej muzyki
—–
Amatorzy szeroko rozumianej muzyki rockowej na pewno zgodzą się co do tego, że polska muzyka stoi pod tym względem na naprawdę wysokim poziomie. Naturalnie, nie możemy co prawda poszczycić się tak znaczną liczbą międzynarodowych gwiazd jak państwa takie jak przykładowo Wielka Brytania, ale równocześnie każdy może tutaj znaleźć coś rzeczywiście interesującego. Jak najbardziej warto w takim razie poznać wszystko, co polska muzyka rockowa ma obecnie do zaoferowania.
Zdecydowanie największą popularnością cieszą się obecnie starsze grupy, które w obecnych czasach zaliczane są do prawdziwych legend polskiej muzyki rockowej. Rewelacyjnym przykładem jest tu przede wszystkim znana grupa O.N.A., która w czasie swej wieloletniej działalności napisała sporo znanych przebojów i udało się jej zdobyć spore grono miłośników w Polsce.
Zespół przestał istnieć w roku 2003, zaś tworzący go muzycy zajęli się kolejnymi projektami – przykładowo, charyzmatyczna wokalistka| utworzyła grupę zwaną po prostu Chylińska, z którą również odniosła niemały sukces. Jeśli zatem chcemy odkryć polską muzykę rockową to na pewno musimy skupić się na takich właśnie zespołach już w pierwszej kolejności, gdyż zaliczają się one do tych absolutnie najistotniejszych.
—–
http://www.japonia24h.euWitryna o turystyce
http://www.hiszpania24h.euStrona internetowa
http://www.chiny24h.euPekin
http://www.wlochy24h.euWitryna o turystyce
http://www.francja24h.euStrona internetowa

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s