Coventry – Tanie wakacje

Czy Wielka Brytania jest ładnym krajem?
—–
Choć generalnie Wielka Brytania nie jest często wybierana przez podróżnych, to jednak można powiedzieć, iż głównym powodem takowego stanu rzeczy z pewnością nie jest brzydota Wielkiej Brytanii, ponieważ Anglia czy Walia są kapitalne. Jednak nie można oczywiście mówić, że Wielka Brytania narzeka na małą liczbę gości. Przecież Londyn to jedno z najbardziej fantastycznych miast na Starym Kontynencie. Warto w takim razie zastanowić się co jak najbardziej warto zwiedzić na Wyspach… Oprócz magicznego Londynu, interesującym miastem jest Manchester – w szczególności miłośnicy angielskiej piłki nożnej będą bardzo zadowoleni z wizyty w tej miejscowości.

W okresie letnim rewelacyjnym kierunkiem jest Blackpool – można powiedzieć, że angielska turystyka w dużej mierze opiera się na tym mieście. Blackpool to taki polski Sopot. Niezwykle interesującym miejscem jest również Bristol – spore miasto na południowym-zachodzie Wielkiej Brytanii. Nieopodal Bristolu mieści się miasto Bath, które urzeka pięknym i niezwykłym klimatem. Chociaż ostatnio często można przeczytać, że Szkoci pragną pełnej samodzielności, to jednak w dalszym ciągu Szkocja to Wielka Brytania. Niewątpliwie warto zobaczyć Edynburg. Na Wyspach mieści się wiele wspaniałych miejsc, a więc podróżni nie powinni narzekać na nudę. A więc ogólnie można spędzić dużo czasu na poznawaniu Wysp!
—–
Reklama: Extra blog wielotematyczny, Super wordpress wielotematyczny, Ciekawy blog wielotematyczny i Płatny blog wielotematyczny.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s