Wisła Kraków

Małopolskie – jedno z najpiękniejszych polskich województw
—–
Generalnie to cała Polska jest ładnym obszarem, a więc każde województwo oferuje dużo atrakcji dla turystów. Na przykład woj. podlaskie to piękny Augustów czy Białowieża, pomorskie to Hel, a lubelskie to Kazimierz Dolny…

Jednakże to przecież Małopolska jest takim województwem, gdzie jest zlokalizowany Kraków – według bardzo wielu Polaków, ale również zagranicznych turystów, jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Wydaje się zatem, że jeżeli chciałbyś poznać z bliska Małopolskę, musisz jak najbardziej zacząć jej poznawanie od Krakowa. Naturalnie Kraków bądź Zakopane to świetne miejsca, ale ciężko wyobrazić sobie Polaka, który nie zna tych miast. A w końcu województwo małopolskie to nie tylko Kraków i Zakopane, ewentualnie Wieliczka. To także Tarnów, który jest bez dwóch zdań pięknym miastem. W wielu przypadkach ludzie, którzy przyjechali do Tarnowa, nagle zauważają to, iż tak naprawdę niewielu z nas wie, że Tarnów ma aż tyle do zaoferowania. Ciekawym miastem jest również chociażby Chrzanów.

Jak zatem widzimy, Małopolska to niesamowicie atrakcyjny region. Wydaje się, że wielkim błędem jest to, aby Małopolskę kojarzyć wyłącznie z tymi najbardziej popularnymi miejscami. Nie pozostaje w takim razie raczej nic innego jak najzwyczajniej wsiąść w samochód bądź pociąg i rozpocząć odkrywanie Małopolski! To może być świetna przygoda.
—–
http://www.ekonomia24h.org.pl/Serwis
http://www.ekonomia24h.info.pl/Lokaty
http://www.moda24h.info.pl/Odchudzanie
http://www.biznes24h.org.pl/Nauka o finansach
http://www.multimedia24h.net.pl/Programy

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s